Dziennik elektroniczny ˇ Forum ˇ Strona Główna ˇ Strona startowa Poniedziałek, Grudzień 18, 2017
 Nawigacja  
Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
Wykaz podręczników
Jak oceniamy?
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Egzaminy
Warsztaty interdyscyplinarne
Projekt edukacyjny
Szkoła zimowa
Kontakty zagraniczne
Zajęcia pozalekcyjne
Indywidualny Plan Nauczania
Galeria
Forum
Strona Główna
Ekosik
Linki
Szukaj
Strona startowa
Poczta szkolna
Dokumenty szkolne
Classroom
 Rekrutacja 2017  
O nas...
Zasady, terminy...
Warunki finansowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
 Media o nas ...  
Piszą o nas...
 Nauczyciel z klasą  

Nauczyciel z klasą

 Szkoła z klasą  

Szkoła z klasą

 Nasze wyniki!  

CKE
Wyniki egzaminów gimnazjalnych decyzją Dyrektora CKE zostały utajnione
victoryCzęść humanistyczna
Część mat. - przyr.

Wskaźnik 2006-2008

 Tendencje rozwojowe  
EDUKACYJNA WARTOŚĆ DODANA
 Użytkowników Online  
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 231
Najnowszy Użytkownik: mariola_freyter
 Witamy

Szkoła społeczna Fundacji Edukacji Społecznej EKOS

62-020 Swarzędz, ul. Stanisława Kwaśniewskiego 2
tel./fax 0618173849

gimnazjum@ekos.edu.pl

EKOS?  ŻEBYŚ WIEDZIAŁ!

EKOS
 Kiermasz świąteczny 2017  
Mikołaj z prezentemiDrodzy Państwo,

z prawdziwą przyjemnością chciałybyśmy podziękować wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy wzięli udział w kiermaszu świątecznym zorganizowanym przez klasy IA i IB w czasie naszego wspólnego zebrania. Dzięki Państwa hojności udało nam się zebrać niebagatelną sumę  1700 złotych, która zostanie przekazana na potrzeby zaprzyjaźnionego z nami od lat Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu.
Dodatkowo na ręce pani Barbary Kucharskiej przekażemy ponad 1000 złotych uzyskanych przez uczniów klasy 3a ze sprzedaży świątecznych smakołyków na przerwach. Suma ta ma swego konkretnego adresata - Liliankę, która już po raz kolejny jest wspierana przez tę klasę.
Jeszcze raz bardzo Państwu dziękujemy i życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Magdalena Janas i Natalia Czajka

Dodane przez magdalena_janas dnia 18/12/2017 09:06
(0) Komentarzy ˇ (0) Czytań  Drukuj
 Szlachetna Paczka 2017  
szlachetna paczka 2017

Kochani Darczyńcy, udało nam się!

W ramach Szlachetnej Paczki zgromadziliśmy dla rodziny ze Swarzędza wszystkie potrzebne produkty. Począwszy od żywności, przez kosmetyki, środki czystości, pieluszki, odzież, pościel, aż po meble i pralkę.

Pakowanie prezentów zajęło uczniom klas IA i IB  kilka godzin. Ostatecznie zawiezionych zostało 27 pięknych, kolorowych, świątecznych paczek.

Wzruszenia obdarowanej rodziny nie sposób opisać.

Jesteśmy dumni z naszej szkolnej społeczności. Jak widać potrafimy zjednoczyć siły dla szlachetnego celu.

Dziękujemy!

Do zobaczenia w przyszłym roku!


Dodane przez natalia_czajka dnia 13/12/2017 15:06
(0) Komentarzy ˇ (10) Czytań  Drukuj
 Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Piłce Ręcznej Chłopców...  
extra news
...to z pewnością miejscowe wydarzenie szkolnego środowiska. Do dzisiejszego turnieju, który odbył się w Zalasewie, zgłosiło się osiem zespołów z naszej gminy. W bezpośredniej rywalizacji nasza reprezentacja w składzie Jakub, Jacek, Wojtek i Bruno z 3a, Wojtek, Marcin  3b oraz Hubert z 2b i Wojtek z 2a, spotkała się z reprezentacjami  SP 2, SP 5, SP 3. Z tych pojedynków wyszliśmy zwycięsko. W ostatnim z meczów, czyli finałowym pojedynku z reprezentacją Zalasewa, ulegliśmy gospodarzom i ostatecznie zajęliśmy miejsce drugie. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy wicemistrzami gminy w tej dyscyplinie. Zawodnikom serdecznie gratulujemy wyniku, gospodarzom zawodów pierwszego miejsca i dobrze zorganizowanych zawodów.
Foto ..już są

Dodane przez beata_szafranska dnia 12/12/2017 23:21
(0) Komentarzy ˇ (11) Czytań  Drukuj
 Wywiadówka  
Spotkania

Zapraszamy Rodziców na wywiadówkę, która odbędzie się w sobotę 9 grudnia 2017 r. Szczegółowy plan spotkań z wychowawcami i pozostałymi nauczycielami można obejrzeć TUTAJ


Dodane przez wojciech_pogasz1 dnia 06/12/2017 11:40
(0) Komentarzy ˇ (23) Czytań  Drukuj
 Świąteczny kiermasz  
Mikołaj z prezentemi
Tradycyjnie już mamy przyjemność zaprosić wszystkich rodziców i nauczycieli na kiermasz świąteczny, który odbędzie sie w naszej szkole w najbliższą sobotę, 9 grudnia 2017 roku. Będziemy sprzedawać świąteczne smakołyki,
a zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na potrzeby Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski w Swarzędzu. Zapraszamy gorąco do zakupów. Ze swej strony zapewniamy doskonałą jakość wypieków i miłą przedświąteczną atmosferę.
Do zobaczenia!
Klasy IA i IB z wychowawczyniami

Dodane przez magdalena_janas dnia 05/12/2017 14:26
(0) Komentarzy ˇ (25) Czytań  Drukuj
 Etap rejonowy, czyli…  
badminton

Finał Rejonu Poznań Wschód w Drużynowym Badmintonie Chłopców odbył się w Puszczykowie w pięknej hali sportowej. W finale rejonu startowały najlepsze drużyny chłopców z zawodów powiatowych, które tam zajęły miejsca pierwsze i trzecie. W końcowej klasyfikacji tych zawodów zajęliśmy miejsce czwarte. W tym roku to już koniec naszej rywalizacji w tej dyscyplinie. Igorowi i Marcinowi serdecznie gratulujemy wyniku w całej rywalizacji. Jak do tej pory, to najwyższy wynik w historii naszej Szkoły. Mamy nadzieję, że następca Marcina sprosta przyszłorocznemu wyzwaniu.


Dodane przez beata_szafranska dnia 03/12/2017 23:30
(0) Komentarzy ˇ (23) Czytań  Drukuj
 Rozpoczęliśmy I próbę ...  
Egzamin gim
Przewidzieliśmy trzy, czas na pierwszą! Od poniedziałku, przez cztery najbliższe dni nasi trzecioklasiści będą zmagać się z zadaniami I próby egzaminu gimnazjalnego. Dzisiaj język polski, historia i wos, w kolejne dni matematyka, przedmioty przyrodnicze i egzaminy z języka niemieckiego i angielskiego. Sądząc po skupieniu, są przygotowani. Czekamy na wyniki i mocno trzymamy kciuki!
Zdjęcia tutaj

Dodane przez anna_bialobrzeska dnia 06/11/2017 09:38
(0) Komentarzy ˇ (50) Czytań  Drukuj
 WPN zdobyty  
JezioryWielkopolski Park Narodowy zdobyty został przez grupę nieustraszonych wędrowców z klas 7a i 7b pod wodzą mężnej tropicielki śladów D.Indrzejczak oraz nieugiętych A.Michalskiej i W.Michałek. Niestraszne nam były nocne trasy leśne, rzucające się pod nogi lisy, wykroty, chaszcze i trzęsawiska... Po dotarciu do Stacji Ekologicznej w środku puszczy, gdzie mielismy zamówiony nocleg, okazało się, że nikt nie zaginął  i że jeteśmy gotowi do następnego wyzwania, jakim było uszykowanie kolacji dla 30 osób. W sobotę od rana zamieniliśmy się w ekspedycję naukową, badającą florę, faunę, a zwłaszcza rzeźbę polodowcową najbliższej okolicy. Sprawnością fizyczną wykazaliśmy się, jadąc drezynami z Osowej Góry. Oby więcej takich wyjazdów:)
Zdjęcia

Dodane przez wioletta_michalek dnia 05/11/2017 07:54
(0) Komentarzy ˇ (50) Czytań  Drukuj
 II etap rozegrany...  
badminton

Mimo jesiennej aury sportowy duet, Marcin i Igor, już po raz drugi podczas trwających ferii jesiennych podjęli sportową rywalizację. Tym razem pojechali do Baranowa, gdzie skrzyżowali rakiety badmintonowe z deblami 6 poznańskich gmin. Losowanie nie było korzystne dla naszej reprezentacji, gdyż chłopcy trafili do mocniejszej grupy. Chłopaki wzięli sprawy w swoje ręce i powrócili do domu z medalami. Zajęli trzecie miejsce i awansowali do etapu rejonowego.  Gratulujemy!! Foto

 


Dodane przez beata_szafranska dnia 01/11/2017 22:09
(0) Komentarzy ˇ (59) Czytań  Drukuj
 Wakacje jesienne w rozjazdach, w szkole jednak pracowicie…  
Wakacje jesienne 2017

W  tegoroczne wakacje jesienne rozjechaliśmy się po świecie. Najpierw wyjechaliśmy w Tatry – wyjazd krótki, ale bardzo intensywny: chodziliśmy po górach, ale zeszliśmy też do jaskiń. Fotki TUTAJ.  

We wtorek rozpoczęła się wyprawa do Indii. Jesteśmy już w Dubaju – po dwudniowej przerwie polecimy dalej…. Fotki TUTAJ . A w szkole remonty – będą nowe tablice w kolejnych salach. Wszystkim życzę mądrego wypoczynku.


Dodane przez witold_gromadzki dnia 25/10/2017 14:16
(0) Komentarzy ˇ (98) Czytań  Drukuj
 I etap za nami ...  
badminton
Mimo jesiennej aury i wakacyjnego  spowolnienia są tacy, którym nieustannie trzeba ruchu i aktywności. Do nich z pewnością należą Marcin i Igor, którzy wzięli udział w  rozegranych dziś w Szkole Podstawowej w Paczkowie Mistrzostwach  Miasta i Gminy Swarzędz w  Badmintonie Chłopców i zajęli ... I miejsce. Chłopcy walczyli dzielnie, pokonując drużyny z Paczkowa, Zalasewa i Swarzędza. Już w poniedziałek czeka ich następna próba. Tym razem będą ...

Zdjęcia tutaj


Dodane przez anna_bialobrzeska dnia 24/10/2017 22:17
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (73) Czytań  Drukuj
Strona 1 z 101 1 2 3 4 > >>
 Logowanie  
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Warto zobaczyć, co polecają:  
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
 Losowa fotografia