DSC_0237.jpg

Powróciliśmy do starej tradycji goszczenia w naszej szkole, w okresie mikołajkowym, podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. L. Grajka w Swarzędzu. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod nazwą „Kolorowe Igrzyska”. Przygotowane i przeprowadzone zostało przez uczennice i uczniów klas IIA i IIB. Młodzież z tych klas dwukrotnie spotkała się z uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej w siedzibie Stowarzyszenia, w miesiącu listopadzie. Efektem tych wizyt było piątkowe spotkanie w naszej szkole, które zaowocowało rywalizacją zespołową naszych gości. Praca połączona z zabawą i występami wokalnymi podopiecznych SPDST oraz troskliwa opieka wolontariuszy sprawiły, że wszyscy dobrze się czuliśmy.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w przyszłym roku.